Hakkımızda

Özyapı Temiz Oda Sistemleri & Öz Modüler Temiz Oda Sistemleri, 15 Yıllık Birikim ve Tecrübesiyle Temiz Oda Sistemlerinde İnovasyon , Kolay Kurulum , Modüler , Mimari , Mühendislik ve Elbette GMP ve FDA Gereksinimleriyle Modüler Sistemde Müşteri Odaklı Çözüm Ortağınız

İthalatı minimilize etmeyi hedefleyen ve bu yolda lokomotif olmayı ilke edinen öncü bir firma olurken; hedefi her daim müşteri memnuniyeti olmuştur.


GMP ve CЄ  Avrupa Standartlarına uyumlu olmayı kendine temel ilke edinmiş Özyapı Temiz Oda Sistemleri; ekonomik, hızlı, güvenli ve detay odaklı çalışma prensibiyle İSG gerekliliklerini de yerine getirmektedir. 

Bu sayede insan sağlığını da göz önünde bulundurarak kaliteli hizmet vermek ve çözüm odaklı olarak müşterilerin güven ve memnuniyetini kazanmak öncelikli amacımızdır.

15 yıllık tecrübemizle beraber gelişmekte olan bu sektördeki ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza İSO ve GMP standartlarıyla kalıcı modüler çözümler sunarak gelişen sektöre teknolojiyi adapte ederek memnuniyetinizi arttırma yönünde ilerlemekteyiz.


Özyapı Temiz Oda Sistemleri olarak bizler, bugüne kadar bitirmiş ve hala yapımına devam etmekte olduğumuz projelerin insan sağlığına dokunuşunun kıymet ve mahiyetine dikkat çekerek müşterilerimizin değer ve önemlerini öncelik edinmekle geleceğimizi de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

loading