Sertifikalar

CE Belgesi

TEKNİK BİLGİLER;

ÖTS Üretim ürünleri modüler sistemde kendisi ISO, GMP ve FDA standartlarına entegre etmiştir. Temiz Oda Yüksek dayanımda kolay temizlenebilir üretimler nedeniyle, ÖTS Üretimi sisteme özel ARGE çalışmaları yapılmış ürünler sunmaktadır.

Sızdırmazlık detayları ile pürüzüz modüler bölme duvar ve modüler tavan sistemleri üzerinden üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte bu sistemlere bağlı özel tasarlanmış kapılar, alışveriş pencereleri, özel otomasyon kilit sistemleri, dönüş profilleri, süpürgelik ve bunları tamamlayıcı aksesuarlar ile uygun detay çözümleri sunmaktadır.

Projelerde Mühendislik ve Mimari tasarımlar yaparak, Temiz Oda sistemlerini istenilen uygun detaylar teknik donanımlı ekipler tarafından projelendirilmektedir. Projeler teknik verileri ile müşterilere istenilen detaylar Temiz Oda standartlarına göre sunulmaktadır. 

Yapılacak alanlar için teknik veriler en ince detayına göre çizimleri yapılıp, proje için önerilen detaylar ile müşteri gerekli doneler verilerek belgelendirilir. 

ISO 9001 Belgesi
ISO 45001 Belgesi
GMP Belgesi

 

loading