Hızlı Yüksek Sarmal Kapı Sistemi

Şeffaf PVC veya PES perdeli, endüstriyel ve ticari uygulamalar için elektrik motorlu, yüksek hızlı, yukarı açılır, rulo şeklinde sarılan kapılardır.

Fidelity sisteminde bulunmayan standart yayların hesaplanmış mekanik ömürleri standartta 20.000 harekete göre hesap edilir. Fidelity sistemine sahip hidrolik motorlu seksiyonel kapılar 500.000 hareket ya da 5 yıl garantilidir.

Branda Sarmal Hızlı Kapılar 1,0 m/smax açılma hızı ile yoğun ve hızlı trafikte; özellikle toz, gaz, koku, ses, rüzgâr ve benzeri etkenlerden yalıtımı başarı ile sağlar. Pencereli, tamamen şeffaf PVC veya tamamen kapalı PES-PVC perde seçenekleri ile geçişlerde tam güvenlik ve rüzgâr dayanımı sunar.

Branda sarmal kapılar için özel üretilen gerilim yayı sistemi sayesinde, elektrik kesilmelerinde kapı kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Mikroişlemci kontrollü frekans değiştirici, kapının açılma ve kapanma anında düşük hızlarda çalıımasını sağlayarak ömrünü arttırır. İş yeri trafiğine göre, her türlü otomasyon ve güvenlik sistemi uygulanabilir. Aynı zamanda iş yerinde bulunan diğer otomasyon ve güvenlik sistemlerine de kolaylıkla bağlanabilir. (Örneğin, yangın alarmı, kartlı geçişler, konveyör sistemleri, vs.…)
Yay ve halatlar yaklaşık 200,000 açma-kapama ömürlüdür.

loading